Kim jesteśmy?

Firma Fertyga powstała w 1995 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmujemy się zastosowaniem automatyki w procesie upraw pod osłonami.

Setki wdrożonych i działających urządzeń oraz to, że klienci wracają do nas oraz polecają sobie nawzajem nasze produkty, świadczy o profesjonalizmie naszej firmy oraz wysokiej jakości zastosowanych rozwiązań.

Doświadczenie i wiedza pozwoliły zaprojektować i produkować urządzenia realizujące zarządzanie między innymi:

  • systemem nawadniającym
  • systemem sterowania klimatem
  • systemem sterowania kaskadą kotłów
  • innymi systemami obecnymi w uprawach roślin

Innowacyjne urządzenia

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy system komputerowego zarządzania nawożeniem, którego idea jest oparta o założenie że to roślina decyduje o zapotrzebowaniu na poszczególne składniki.

Niezawodność w działaniu

świadczymy usługi serwisowe gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Statystyki jak i opinie potwierdzają wysoką trwałość zastosowanych rozwiązań przy założeniu prawidłowego użytkowania.

Rozwizania dedykowane

Wieloletnie doświadczenie, różnorodne zrealizowane projekty pozwalają ze swobodą budować rozwiązania szyte na miarę potrzeb klienta, równocześnie zawierające nasze usprawniane wynikające z technologii czy doświadczenia.

Jak działamy?

Większość podzespołów naszych produktów jest polskiej produkcji, co podnosi niezawodność oraz pozwala zagwarantować ich wysoką jakość i bezawaryjne działanie.

Stały od lat zespół pracowników pozwolił zbudować niezawodny system serwisowania napraw gwarancyjnych i po gwarancyjnych.

Podstawą naszej działalności jest  indywidualne podejście do każdego z użytkowników naszych urządzeń. Oznacza to, że nasze produkty są podstawą do zaspokojenia potrzeb klienta.

Każdy projekt to indywidualne rozmowy i spotkania pozwalające poznać problemy i potrzeby klienta. Na podstawie tych rozmów, naszego doświadczenia oraz rozwiązań zaczerpniętych ze zrealizowanych projektów budujemy systemy automatyzujące wybrane obszary upraw pod osłonami.

Ponadto firma nasza oferuje usługi doradztwa ogrodniczego upraw szklarniowych. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników w zakresie wysokiej znajomości wiedzy na temat technologii prowadzenia upraw pod osłonami, zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań i technologii.

Image background
Loading...

Nasz zespół

Piotr Szczodrowski

+48 507 069 905

Anna Piegdoń

+48 604 968 972